Chotěbořské misijní štrůdlování

                                                                                                                                                                                            Chotěboř 28.3.2012

 

Zdravíme všechny milovníky štrúdlů!

Dobře víme, že štrúdl, závin, jablečník má hodně příznivců. Je to vynikající nápad dát do křehkého, tenkého těsta hodně výborné jablečné náplně. Taková lehká, sladká tečka ke kávě.

Ale co to je misijní štrúdl?... To je štrúdl, který někdo velice rád a s láskou upeče a poslouží tak dobré věci. Jak? Napečte a přijďte se podívat na CHOTĚBOŘSKÉ MISIJNÍ ŠTRÚDLOVÁNÍ! 

Rádi bychom vámi napečené štrúdly nabídli i ostatním za dobrovolný příspěvek, který pomůže dětem trpícím hladem. Kdo se o tyto děti stará? Právě misionáři. Kdo jsou misionáři? Jsou to ti, kteří celý svůj život propůjčili pomoci chudým. Nejznámější misionářkou byla Matka Tereza - svým životem ukázala, jak je možné s láskou pomáhat těm nejmenším a neviditelným. Ona také řekla: „Bůh se nás nebude ptát: Kolik dobrých věcí jsi v životě udělal? Ale zeptá se: Kolik lásky jsi vložil do toho, co jsi dělal?"

Rozhodli jsme se podpořit péči misionářů o děti, které trpí hladem. Vždyť 200 Kč stačí na obživu pro jedno takové dítě na celý rok! I "malý" dar může mít veliký význam! Napečte a přijďte, vezměte s sebou i kamarády a známé!

Těšíme se na Vás! Je připraven bohatý program!

 

Za Papežská misijní díla a Chotěbořskou farnost vás na CHOTĚBOŘSKÉ MISIJNÍ ŠTRÚDLOVÁNÍ srdečně zvou mamky Eva Vágnerová a Šárka Urbanová.