Výstava ZAHRADA 2011

Ve dnech 29. dubna – 1. května 2011 se v Havlíčkově Brodě uskuteční již 18. ročník tradiční výstavy ZAHRADA 2011 a jako každoročně se koná ve vnitřních i venkovních prostorách Kulturního domu Ostrov. Nebude chybět bohatá nabídka zahradnického sortimentu sazenic, semen, květin, okrasných rostlin, dřevin, ale ani pergol, zahradního nábytku, zahradní a lesní mechanizace apod.

I letos bude třídenní akci doprovázet soutěž pro návštěvníky, kde soutěžící mohou vyhrát takové ceny jako je elektrokolo nebo iPad. Chybět nebude ani celodenní kulturní program. Namátkou vybíráme sobotní dopoledne s programem ČRo Region, kde vystoupí Jarda Hypochondr, Naďa Urbánková nebo v neděli dopoledne pro dětské diváky „Muzikantská pohádka“ divadla ÚSMĚV.

Pokud se v těchto dnech vydáte do Havlíčkova Brodu, nenechte si výstavu ujít a vyberte si některý z jistě lákavých programů, na které Vás srdečně zvou pořadatelé.

Vstupné je stejné jako v loňském roce a to 50,- Kč, děti do 6 let zdarma, 6-15 let a důchodci 30,- Kč.

Více o soutěžích, programu a vystavovatelích se dozvíte na www.zlatyceskyrucicky.cz.

 

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.