Derby Víska Nová Ves u Chotěboře

V neděli od 15,00 hodin bylo odehráno utkání na fotbalovém hřišti ve Vísce.
Víska - Nová Ves u Chotěboře  1 : 2
V krásném počasí bylo odehráno derby v celkem hecnutém zápase, kde se sešli bývalí spoluhráči a současní kamarádi na obou stranách. První poločas vyhráli domácí 1:0 a byl to obraz kopané, která oku nelahodila. Druhý bojovný poločas byl plný faulů, ošetřování. Po jednom faulu ve vápně domácích na Holuba /ošetřování zraněného kotníku/ vyrovnali novovesáci na 1:1.
15 minut před koncem vystřídal Jirka Horák a poslal na hřiště Bohouše Culka a ten se odvděčil hlavičkou z rohu na 1:2.
Domácí měli snahu kontrovat, ale hosté je nepustili k žádné vážné akci. Poděkoval bych celému týmu za bojovnost a zvláště Petru Holubovi, který celý zápas hecoval spoluhráče a burcoval k zaslouženému vítězství.
Také bych poděkoval divákům Nové Vsi, kteří jezdí za zápasy i na hřiště soupeřů.