Branky  za Novou Ves - Zvolánek Pavel,Ledvinka a Holub

Branky za Rozsochatec - Bílek Zdeněk

Sestava - Křivský , Šimon Zdeněk , Dobrý , Motl , Drápalík , Žemlička ,

Slavík , Holub , Koubek , Zvolánek Pavel , Ledvinka .

Střídali : Zvolánek Zdeněk , Šimon Pavel , Zadražil Tomáš

První poločas se hrálo nahoru a dolu. První branka padla až v třicáté minutě po akci, kterou vymyslel a také zakončil Ledvinka. Hrálo se na hřišti, které nemá obdoby, a je opravdu klasickým "drňákem". Druhý poločas dali novovesáci na dva nula a domácím se podařilo snížit na 1 : 2. Holub utekl v zápětí a pojistil na  1 : 3. Po skvělé akci Zdenka Zvolánka dal poslední branku Pavel Zvolánek . Trenéři Horák a Javorka chválí celý kolektiv, v záloze vynikal Ledvinka , v útoku Holub a Zdenek Zvolánek . Příští týden  v sobotu od 16.00 hodin se hraje v Nové Vsi u Chotěboře s týmem Šmolov .