Poločas    0 : 1

Branky  za Novou Ves - Jirka Horák 2 x z pokutového kopu

Sestava - Záruba, Motl, Horák, Michal Dobrý, Žemlička Milan, Slavík, Aubus, Ledvinka, Zvolánek Pavel, Holub, Koubek

Střídali : Zadražil, Drápalík

Domácí již po pěti minutách prohrávali 0 : 1  a po vlažném poločase, kdy se stav již nezměnil, odcházeli do kabin spokojenější hosté. Již ve třetí minutě po hrubce brankáře Záruby vedli hosté dva nula a vypadalo to bledě. Motor domácího týmu, Mirek Ledvinka, třikrát zamíchal ve vápně a Jirka Horák dvakrát z pokutového kopu vyrovnal skóre zápasu, který tak i skončil. Pro zranění nedohráli Dobrý a Holub po zbytečných zákeřných faulech hostí, které rozhodčí trestal, ale nedržel utkání pevně v rukou .