Pár informací ze základní školy

Stručně o akcích pořádaných školou i o tom, kde se naši žáci zúčastnili....

23.3. vystupovali všichni žáci školy na Setkání se seniory, kde recitovali básně o jaru, předvedli dramatizaci pohádky Lakomá Barka, zacvičili sestavu na trampolíně a žíněnkách. Nechyběl ani aerobic v podání děvčat.

více na http://www.novavesuchot.cz/art.php?id=251&rnd=1582810470

24.3. proběhl tradiční Dětský karneval. Děti soutěžily, tančily a dováděly. Velké poděkování za podporu této akce patří všem sponzorům.


27.3. probíhal v naší škole Den otevřených dveří. V 8 hodin ráno žáci 4 a 5 třídy otevřeli vernisáž výstavy s názvem: Cestujeme po Evropě, jen tady jsme doma. Výstava shrnuje několika týdenní práci dětí, které shromažďovaly informace o státech Evropy, naučily se zpívat písně v němčině, ruštině, estončině, polštině a francouzštině a doprovodily zpěv hrou na kytary a flétny.

 
4.4. Většina žáků naší školy se zúčastnila projektu: Miliarda stromků pro Evropu. Stromky se vysazovaly v obecním lese.

8.4. Žáci se účastnili akce: Pomozte dětem. Svou účastí podpořili vytvoření rekordu - symbolicky se spojilo pět vesnic velikonoční stuhou.

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.