Úvodní stránka » Obec » Základní škola » Zápis dětí do prvního ročníku

Zápis dětí do prvního ročníku

Únor pro nás ve škole začal slavnostně. Dne 3.2. proběhl netradiční zápis do 1. ročníku. Před osmou hodinou přišlo do školy 8 předškoláčků (3 dívky a 5 chlapců), tentokrát ještě v doprovodu rodičů a prarodičů.

Někteří si sedli na koberec, jiní zasedli do lavic, ale dnes se ještě neučili. Čekaly na ně skládačky, obrázky známých večerníčků, puzzle, stavebnice, ale i číslice, geometrické tvary, modelína, papíry, voskovky, kuželky, dřevěný domeček s celou mini domácností a jiná překvapení. Každý předvedl to, co nejlépe umí. Paní učitelky si s dětmi popovídaly a kladly jim záludné   otázky. Všech osm dětí u zápisu uspělo, zvládly zadané úkoly, a proto byly všichni přijati do ZŠ. Na budoucí prvňáčky čekala sladká odměna a dárek za splněné úkoly. Všichni se svěřili, že se do školy těší.

 Naše škola jim mimo jiné nabízí:zájmové kroužky (počítače, anglický jazyk,hra na flétnu, výtvarný, ruční práce, sportovní hry, aerobic - vedou učitelky, ale i maminky),školní družinu (slouží především k relaxaci a odpočinku dětí), plavecký kurz, sportovní akce a turnaje, vystoupení pro veřejnost (vítání nových občánků, koncerty v kostele, setkání s důchodci,dětský karneval, dětský den), školu v přírodě (děti poznávají různá místa naší vlasti, učí se samostatnosti a odpovědnosti), účast v různých soutěžích v rámci školy (recitační, vědomostní, sportovní), různé projekty (Vstupujeme do Evropy, začínáme v Nové Vsi, Žijí tu s námi, aj.) Doufám, že s touto nabídkou budou všichni prvňáčci i rodiče spokojeni.

 


 
TEPLOMĚR
15.4 °C   11:30:14   9.10.2018
 
 
KRÁTKÉ AKTUALITY
03.07.2019
Telefonní čísla

Podatelna, pokladna,kancelář OÚ: 604 475 118 

Starostka obce:

778 422 315

Místostarosta obce:

736 626 555

Účetní obce: 

604176 773 

 

23.04.2018
Číslo účtu pro platbu poplatků

Číslo účtu pro výběr poplatků od občanů je 104669614/0300

Do zprávy pro příjemce uvádějte za co je poplatek uhrazen,vaše příjmení + číslo popisné. 

Další dotazy zodpovíme na emailu: podatelna@novavesuchot.cz 

Více krátkých aktualit
 
 
NOVINKY E-MAILEM
Pokud chcete být informováni o aktualizacích stránek, přihlaste se.

E-mail: