Úřední deska Starší, již sejmuté dokumenty, najdete v Archivu úřední desky. 1 2 3 4 5 6>>>>| 27.8.2026 - 12.9.2026 Pozvánka na zasedání zastupitelstva obce 7.9.2026 Ilona Běloušková Zasedání zastupitelstva 25.8.2026 VV Oop omezení nakládání s povrchovými vodami Zdeňka Běloušková Vyhlášky a nařízení 25.8.2026 Opatření obecné povahy - úprava provozu Maleč-Hranice Zdeňka Běloušková Vyhlášky a nařízení 24.8.2026 - 9.9.2026 Veřejná vyhláška Změny č. 11 ZUR KrV Zdeňka Běloušková Vyhlášky a nařízení 13.8.2026 - 9.10.2026 Stanovení počtu členů okrskové volební komise Zdeňka Běloušková Volby - informace a podklady 16.7.2026 - 16.7.2027 Zápis ze zasedání zastupitelstva obce 7/2026 Ilona Běloušková Zasedání zastupitelstva 13.7.2026 Oznámení o počtu zastupitelů Ilona Běloušková Volby - informace a podklady 11.6.2026 - 11.6.2027 Zápis ze zasedání zastupitelstva 6/2026 Ilona Běloušková Zasedání zastupitelstva 9.6.2026 Schválený závěrečný účet obce 2025 a Zpráva o výsledku hospodaření za rok 2025 Ilona Běloušková Rozpočty obce 18.5.2026 Tisková zpráva k uzavření pobočky České pošty Ilona Běloušková Ostatní sdělení 1 2 3 4 5 6>>>>|